Συνεργάτες

Ο Γεωργακάκος Κωνσταντίνος είναι πτυχιούχος του Μαθηματικού τμήματος, του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών. Έχει διδάξει ως ωρομίσθιος καθηγητής σε λύκεια του νομού Μεσσηνίας με το πρόγραμμα ενισχυτικής διδασκαλίας, τα τελευταία 10 χρόνια παραδίδει ιδιαίτερα μαθήματα σε μαθητές γυμνασίου και λυκείου, από το 2009 έχει συνεχή και πλήρη απασχόληση ως καθηγητής σε φροντιστήριο της Μεσσηνίας , το 2013 με τον Σκιαδόπουλο Λεωνίδα ίδρυσαν το φροντιστήριο Ευκλείδης όπου και συνεχίζουν έως και σήμερα.

Ο Σκιαδόπουλος Λεωνίδας είναι πτυχιούχος του Μαθηματικού τμήματος, του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών. Έχει διδάξει ως ωρομίσθιος καθηγητής σε λύκεια του νομού Μεσσηνίας με το πρόγραμμα ενισχυτικής διδασκαλίας, από το 2007 έχει εργαστεί σε φροντιστήρια της Καλαμάτας αλλά και της Μεσσηνίας με συνεχή και πλήρη απασχόληση, παραδίδει ιδιαίτερα μαθήματα σε μαθητές γυμνασίου και λυκείου, το 2013 με τον Γεωργακάκο Κωνσταντίνο ίδρυσαν το φροντιστήριο Ευκλείδης όπου και συνεχίζουν έως και σήμερα.

ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΜΑΣ ΣΤΑ SOCIAL MEDIA

ΤΟ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ

Το φροντιστήριο «Ευκλείδης» ιδρύθηκε το καλοκαίρι του 2013, από τον Λεωνίδα Σκιαδόπουλο και τον Κωνσταντίνο Γεωργακάκο.

Διεύθυνση: Φιλελλήνων & Κοραή 3, Καλαμάτα 24100, Μεσσηνία

Τηλέφωνο: 27210 20525