Γνωρίστε μας

Το φροντιστήριο «ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ» ιδρύθηκε το καλοκαίρι του 2013, από τον Λεωνίδα Σκιαδόπουλο και τον Κωνσταντίνο Γεωργακάκο.

Από την πρώτη κιόλας χρονιά ξεχώρισε στην περιοχή περιμετρικά της οδού Φιλελλήνων, τόσο για την υπεύθυνη και άριστα καταρτισμένη ομάδα διδασκόντων,όσο και για το φιλικό και ευχάριστο κλίμα μεταξύ μαθητών και καθηγητών.

Οι επιτυχίες δεν άργησαν να έρθουν καθώς πολλοί μαθητές μας είναι πλέον φοιτητές ανώτερων πανεπιστημιακών ιδρυμάτων. Κάνοντας υπερήφανους τόσο τους καθηγητές τους όσο και το οικογενειακό περιβάλλον τους. Μα πάνω απ’όλα πετυχαίνοντας ένα πολύ σημαντικό στόχο τους για τον οποίο κοπίασαν τόσα χρόνια.

ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΜΑΣ ΣΤΑ SOCIAL MEDIA

ΤΟ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ

Το φροντιστήριο «Ευκλείδης» ιδρύθηκε το καλοκαίρι του 2013, από τον Λεωνίδα Σκιαδόπουλο και τον Κωνσταντίνο Γεωργακάκο.

Διεύθυνση: Φιλελλήνων & Κοραή 3, Καλαμάτα 24100, Μεσσηνία

Τηλέφωνο: 27210 20525